Naše akce

“Šance” byla letos zážitek na druhou

20.10.2017
Zpět na články

Tento týden jsme byli pořádně vidět na veletrhu pracovních příležitostí Šance, který pořádá Vysoká škola ekonomická v Praze. Náš stánek měl úspěch a bylo kolem něj pořádně živo. Studenti se zajímali o možnosti uplatnění v České spořitelně, ale také se dobře bavili. Ústředním bodem našeho stánku byla totiž virtuální realita.

 

Sami jsme si ji vyzkoušeli a stálo to za to. Virtuální let ”městem České spořitelny” byl prostě WOW. Na počátku jsme nevěřili, že virtuální realita dokáže probudit takové emoce. Jenže to bylo nakonec úplně opačně. Při skoku do prázdna se někteří lidé hroutili ale jiní to brali z přehledem a plachtili sebevědomě jako “Létající Čestmír”. Váš zážitek z VR brýlí si mohli vychutnat i ostatní, kteří ho sledovali na monitoru. Jednoduše to byla velká zábava.

Šance2

Díky virtuální realitě i výborné práci všech kolegů, kteří se na naší účasti letos podíleli, se podařilo zaujmout širokou škálu studentů různých oborů. Věříme, že to není naposledy, co se s těmito studenty vidíme.   

 

Jedna ze zastávek našeho podzimního tour po studentských veletrzích bude v Brně na Job Challenge 2017. I tam nebude chybět virtuální realita, ale tentokrát bude posunutá ještě o level výš. Těšíme se, že se v Brně potkáme a budeme si to moci užít celé spolu.

Podívejte se na video z akce.