Naše akce

Podle Visa jsme nejlepším vydavatelem platebních karet

20.12.2017
Zpět na články

I v pátém ročníku výročních cen Visa Awards 2017 jsme potvrdili, že patříme mezi lídry v oblasti platebních karet. Získali jsme titul Nejlepší vydavatel platebních karet (Best Issuer 2017). Ocenění uděluje společnost Visa, která v hodnocení vyzdvihla naši pozici lídra ve vydávání i akceptaci bezkontaktních karet v ČR.

 

“Jsem hrdý na ocenění naší týmové práce - je to společný úspěch všech, kteří jsou v bance zodpovědní za bezchybné fungování našich platebních karet. Bez plného nasazení kolegyň a kolegů z Produktového oddělení, Back Office, karetního IT a dalších bychom cenu nezískali,” dodal Zdeněk Rys, vedoucí týmu Platby a portfolio karet, který cenu za Českou spořitelnu převzal.

 

Společnost Visa i letos ocenila celkem čtyři partnerské banky v kategoriích Nejlepší vydavatel, Nejlepší akceptant, Nejlepší inovátor a Nejlepší zákaznická propozice.

 

“Česká spořitelna je průkopníkem ve vydávání i akceptaci bezkontaktních karet v Česku a patří dlouhodobě mezi naše nejvýznamnější partnery. Díky strategické spolupráci můžeme společně nabízet klientům ty nejlepší produkty a služby a přinášet nejmodernější platební technologie. Už nyní se tak těšíme na společné projekty v roce 2018 a pevně věříme, že naše partnerství ještě více urychlí rozvoj bezhotovostní společnosti a digitálních plateb v Česku,“ říká Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa pro Českou republiku a Slovensko.

 

 

V jednotlivých kategorií ocenění získali:

·         Nejlepší vydavatel – Česká spořitelna

·         Nejlepší akceptant – Československá obchodní banka

·         Nejlepší inovátor – mBank

·         Nejlepší zákaznická propozice – Komerční banka