Pardubice - Vinice

  • Místo kde uplatníte své silné stránky
  • Místo které vás bude bavit
  • Místo pro vaši práci
Přehrát naše video

O nás

Jsme podporou pro kolegy na pobočce i samotné klienty. Staráme se o to, aby cesta klienta k vytouženému bydlení či plnění jiných snů běžela jako na drátkách. “Paperless” u nás není jenom prázdnou frází - stohy papírů u nás opravdu nehledejte. Sdílení videí nebo e-maily u nás probíhájí přes Google apps.

Ze své iniciativy vymýšlíme akce pro dobrou věc a utržený peníz poskytujeme vybraným organizacím v lokalitě. Mimo jiné jsme navázali úspěšnou spolupráci se Základní a praktickou školou Svítání. Třetím rokem organizujeme studentský rozvojový program Můj potenciál s workshopy a kurzy, stejně tak v Talent programu umožňujeme zaměstnancům osobnostně i kariérně růst.

Na co se ještě můžeš těšit?

  • Nabídneme vám super možnost podílet se na fungování firemní kultury a na organizaci pracovních i mimopracovních aktivit svých kolegů.

  • Budete dělat smysluplnou práci, která dokáže klientovi reálně pomoc.

  • Nebudete přešlapovat na místě. Získáte velké množství užitečných informací, nabídneme vám možnost osobního i profesního rozvoje a to nejen formou nejrůznějších školení.

  • Nejen usměvavé a ochotné kolegy budete mít k dispozici. Určitě to budou i plně hrazené stravenky, možnosti bonusů, příspěvků na sport, kulturu, dovolená navíc nebo zdravotní volna a další.

Co říkají naši kolegové?

František Remeš

Tester

František Remeš
Přehrát video
Co říká o spořce Fanda

“Ve Spořce jsem začínal jako brigádník a následně jsem měl možnost přejít na „hlavák“. Díky nabitým zkušenostem jsem získal odvahu mířit dál a dostal jsem se na pozici testera. Díky této práci mám možnost lépe a z jiného pohledu poznat aplikace Spořky. Testovací Hub je mým druhým domovem, práce mě moc baví, a to jak díky skvěle spolupracujícímu týmu, tak proto, že moje práce má smysl a pomáhá dalším lidem.”

Monika Novotná

Specialistka

Monika Novotná
Přehrát video
Co říká o spořce Monika

“Hledala jsem práci jako každý absolvent a kamarádka, která byla nově zaměstnaná ve Spořce mi volala, že je to tam super, k tomu spousta benefitů atd. Maximálně nervózní jsem vyrazila na první pohovor v životě a hned to dopadlo! Spořka! Vůbec nevadilo, že jsem neměla žádnou praxi, vše mě naučili. Dnes jsem garantem a pomáhám nováčkům i kolegům, jak zpracovat co nejlépe požadavky klientů ohledně jejich hypotéky.”

Simona Hudečková

Teamleader

Simona Hudečková
Přehrát video
Co říká o spořce Simona

"Jsem živou ukázkou toho, jak využít všechny možnosti, které práce ve velké společnosti nabízí. Ze specialisty jsem se posunula do role mentora, poté školitele a garanta až k současné roli teamleadera. Na moji práci mě nejvíce baví práce s lidmi, pomáhat jim v rozvoji a dělat jim jejich dny v práci co nejhezčí."

Koho hledáme

Hledáme fajn parťáky, kteří chápou co je týmová práce, kteří jsou ochotni naslouchat a předávat své zkušenosti dál. Určitě se u nás neztratí tací, kteří mají smysl pro humor, jsou komunikativní a nebojí se jakékoliv pracovní výzvy a hlavně mají chuť svou prací pomoc klientovi.