Naše akce

Nakopněme George ještě jednou

13.12.2017
Zpět na články

V České spořitelně se snažíme dělat dobré skutky. Proto jsme v létě spustili výzvu “Nakopněme George”. Nyní můžete s naším Georgem udělat radost lidem plzeňské sociální kavárny Kačaba, která dává práci lidem se zdravotním znevýhodněním. Pojďme společně nakopnout George ještě jednou.

V červnu jsme uskutečnili výzvu Nakopni George, do níž se zapojilo 6 717 lidí a my jsme na vybraný projekt Melindy přispěli částkou 33 585 Kč. V adventním časem jsem se rozhodli nakopnout George ještě jednou. Vybrali jsme si k tomu sociální podnik, který je v péči naší banky. Udělejte společně s námi radost lidem v plzeňské kavárně Kačaba, která dává práci lidem se zdravotním znevýhodněním.

Výstřižek_nakopni_George

Pošlete přes George drobný příspěvek na účet 737904389/0800 s variabilním symbolem 1111 do 22. prosince 2017. I 10 Kč může být velkou pomocí, když nás bude hodně. My částku zdvojnásobíme a popřejeme kavárně za celou Spořku krásné Vánoce.

“Sociální podnikání je spojení dvou světů, které se musí vzájemně doplňovat. Když dáte práci někomu, kdo by ji normálně neměl, je to hodnota, která se nedá popsat ani vyčíslit. Kdo pracuje, nešílí,“ říká Roman Hajšman, ředitel organizace, která kavárnu provozuje.