O programu

Přihlas se do rozvojového programu, který bude hlavně o tobě! Účastníci programu mají možnost nahlédnout do nitra jedné z největších firem v Česku, poznají její procesy a různorodou práci zaměstnanců. Program Můj potenciál je koncipován formou interaktivních kurzů, které vedou zkušení lektoři a manažeři České spořitelny.

Právě s nimi budeš pracovat na rozvoji svého talentu a potenciálu, odhalíš své silné stránky, zdokonalíš své komunikační a prezentační dovednosti. Překvapí tě, jak tito zkušení lidé fungují a jaký mají přístup k práci a životu. Program je určen pro studenty 3. a 4. ročníků středních škol a gymnázií – a také pro zaměstnance České spořitelny, takže máš jedinečnou příležitost potkat se s profesionály z oboru a získat vhled do profesního světa, ještě předtím, než do něj oficiálně vkročíš!

Na co se ještě můžeš těšit?

 • Budeš pracovat v týmech na strategickém projektu se zásahem na celou banku.

 • Navážeš cenné kontakty s manažery a dalšími profesionály z České spořitelny.

 • Získáš skvělou příležitost, jak poznat pracovní prostředí největší banky v ČR, a nastartuješ tak svou kariéru.

 • Na konci kurzu obdržíš certifikát, který se jistě bude dobře vyjímat v tvém životopise.

Co říkají absolventi programu?

Daniel Škeřík

Absolvent programu Můj potenciál v Pardubicích 2017/2018
Student střední školy Educa, Pardubice

“Projekt se mi velmi líbil, workshopy byly zábavné, ale hlavně poučné. Přinesl mi spoustu cenných informacÍ. Nejvíce se mi líbila přednáška s panem Gálikem na téma Jak přežít a uspět v korporacích. Skvělá přednáška, sympaťák a super názory. Do budoucna věřím, že mi projekt v kariéře pořádně pomůže a budu z něj těžit. Na Potenciál vzpomínám jen v dobrém!”

Veronika Šteflová

Absolventka programu Můj potenciál v Pardubicích 2017/2018
Studentka Anglického gymnázia, Pardubice

“Zpětně vnímám, že Můj potenciál byl rokem, kdy jsem se nejvíce rozvíjela a pochopila své možnosti. Debaty s lidmi z oboru byly skvělé, reálně totiž stáli o naše názory. Prostředí bylo tak příjemné a uvolněné, že se nikdo z nás nebál projevit vlastní pohled na probírané věci. Každý z nás trochu jinak, ale všichni jsme rozhodně odcházeli obohaceni.”

Daniel Dvořáček

Absolvent programu Můj potenciál v Pardubicích 2017/2018
Student Gymnázia, Pardubice, Dašická

“Díky programu jsem měl možnost se zúčastnit workshopů, které podpořily moji šanci na trhu práce, získal jsem spoustu nových kontaktů a poznal zde i pár přátel, zlepšil jsem teamovou a projektovou práci. Můj potenciál mi pomohl dostat brigádu v ČS na IT oddělení v Pardubicích. Děkuji Pepovi Jankovskému a HR týmu ČS za skvělou příležitost!”

Lucie Voženílková

Absolventka programu Můj potenciál v Pardubicích 2017/2018
Studentka Anglického gymnázia, Pardubice

“Potenciál se mi hodně líbil, také jsem se hodně naučila. Zjistila jsem, jaký jsem typ člověka v týmové práci. Bloky byly vždy zajímavé, nic co by připomínalo školu. Reklama bez reklamy, to je název workshopu, který mě opravdu zaujal jako studentku PR komunikace a marketingu.”

Magdaléna Malířová

Absolventka programu Můj potenciál v Pardubicích 2017/2018
Studentka Gymnázia, Pardubice, Mozartova

“Celý program byl velmi inspirativní, zábavný a pestrý. Naučila jsem se mnoho nového, co se ve škole běžně neučí, získala zkušenosti a přátele a překonala strach z vystupování na veřejnosti. Moc mě bavila týmová spolupráce s ostatními studenty a zaměstnanci banky. Děkuji, že jsem se mohla programu zúčastnit.”

Mohlo by tě zajímat

 • Kde nás můžeš potkat

  Zjisti, kde se s námi můžeš osobně setkat a o programu se dozvědět ještě další detaily.

  Kde nás můžeš potkat
 • Kontaktuj nás

  Taky můžeš přímo kontaktovat naše koordinátory, kteří mají celý program na starosti (teda na radosti!).

  Lucie Urválková – Pardubice