Klientské centrum Ostrava

O nás

V našem Klientském centru se neustále něco děje. Odbavíme měsíčně desítky tisíc hovorů, po telefonu radíme klientům, jak správně hospodařit s penězi, pomocí hypoték a dalších produktů pomáháme uskutečňovat malé i velké sny. Jsme klientům k dispozici v jakékoli životní situaci. Smysl naší práce tak spočívá v tom, že pomáháme lidem mít se líp.

Navíc jsme bezva parta. Máte týmy Sranďáků a Zlepšováků, takže se spolu smějeme a společně vymýšlíme, co a jak zdokonalit. Do práce se tak nejvíc těšíme na své kolegy. Přidejte se k nám a zažijte to na vlastní kůži!

Na co se ještě můžeš těšit?

  • Přidáte se k týmu, kde rozhodně není nuda. Náš tým Sranďáků organizuje akce a večírky, Zlepšováci zase vymýšlí, v čem a jak se zdokonalit.

  • Budete dělat práci, která má smysl. Pomůžete klientům s rozpočtem a třeba i ke splnění snu.

  • Každý den se něco naučíte. Práce telefonního bankéře je náročná, ale naplňující. Naučíte se komunikovat, vyjednávat a naslouchat.

  • Získáte motivující odměnu. Můžete se těšit na zajímavou mzdu, plně hrazené stravenky, možnost kvartálního bonusu, 5 týdnů dovolené nebo příspěvky na kulturu, sport a zábavu.

Naše prostředí

Pracujeme s radostí, protože umíme včas doplnit energii. V našich kancelářích nechybí prostor pro odpočinek a kreativní zdi v jednacích místnostech podněcují naši tvořivost.

Koho hledáme

Hledáme lidi s energií a chutí na sobě pracovat. Rádi mezi sebou uvítáme kolegy, kteří se chtějí posouvat vpřed a komunikace s lidmi je jejich koníček. Přidejte se do našeho nadšeného týmu telefonních bankéřů a objevte velké možnosti velké banky.