Co děláme?

Jsme moderní bankou a v oblasti korporátního segmentu nabízíme komplexní služby. Pomáháme malým a středním firmám, veřejnému sektoru, financujeme velké společnosti i nadnárodní korporace a poskytujeme služby v oblasti finančních trhů. Tvoříme tým špičkových odborníků a jsou na nás kladeny vysoké nároky. Kompletní portfolio produktů nám umožňuje vybrat optimální řešení pro rozvoj byznysu našich klientů.

Přidejte se k nám a budete u transakcí, které hýbou trhem.

6 důvodů, proč pracovat u nás

Pavel Nejman


Ředitel sítě Regionálních korporátních center

Dělám práci, za kterou jsou vidět výsledky

Není lepší pocit, než když jedu autem a můžu říct: „Tuto výrobní halu jsem pomáhal stavět“. Jako firemní bankéř se stávám součástí firem svých klientů. Mám jejich důvěru a pomáhám jim uskutečňovat jejich vize a nápady. Odměnou mi je fakt, že mohu spolupracovat s těmi nejinspirativnějšími lidmi z různých oborů a získávat tak naprosto unikátní vědomosti.

Přidejte se i vy k týmu Korporátního bankovnictví České spořitelny a získejte porftfolio klientů, od kterých se toho můžete hodně naučit.

Ve Spořitelně pracuji již přes dvacet let, ale díky dynamice banky, novým trendům a inovacím mi každý rok přijde, jako kdybych měl nové zaměstnání. Měl jsem příležitost si vyzkoušet práci od retailu přes back office až po firemní bankovnictví a působil jsem i v různých regionech. V současné době pracuji jako Ředitel sítě regionálních korporátních center. Řídím 15 center po celé ČR, která prostřednictvím 270 korporátních bankéřů poskytují komplexní služby pro firemní klientelu a developery. Rád lyžuji, jezdím na snowboardu nebo hraji golf.

Jak se zlepšujeme?

Talentový program

Program je určen zaměstnancům korporátního bankovnictví, kteří na sobě chtějí pracovat. Jednotliví účastníci se zapojují do společných projektů a odborných školení, setkávají se s inspirativními osobnostmi z prostředí banky nebo byznysu, absolvují stáže v jiných týmech, mají k dispozici osobního kouče nebo mentora. Osobní rozvojový plán jim ukazuje, na čem mají sami pracovat.

Interní koučink

Kdo neroste, stagnuje, a to rozhodně není náš případ. Své silné stránky neustále rozvíjíme a pracujeme na tom, abychom byli lepší než včera. Máme zkušené kouče, kteří nám pomáhají dosáhnout skvělých výsledků.

Učíme se za pochodu

Rozvíjíme svůj talent a učíme se přímo v práci. Inspirujeme se navzájem, účastníme se stáží a využíváme celou řadu odborných školení. Relationship manažeři mají na každý rok připravený plán odborného rozvoje obchodních dovedností, který jim pomáhá dělat svoji práci lépe.

Development centrum

Čím víc o sobě víte, tím lépe se můžete rozvíjet. Development centrum hledá silné stránky uchazečů nebo zaměstnanců a vytváří prostor k jejich osobnímu i profesnímu růstu. Modelové situace a případové studie nám umožňují sledovat projevy vybraných kompetencí a doporučit další rozvoj.

Na čem aktuálně pracujeme?

Jsme úspěšní a jsme na to hrdí. Máme výrazný podíl na fungování českého bankovního trhu a silné zázemí středoevropské Erste Group. A co se nám zatím podařilo?

  • Jsme jedním ze dvou největších poskytovatelů úvěrů podnikatelům, firmám a veřejnému sektoru.
  • Ve firemním segmentu získáváme více než 800 nových klientů ročně.
  • Zaujímáme vedoucí pozici ve sjednávání syndikovaných, klubových, akvizičních a projektových řešení financování.
  • Jsme lídrem ve sjednávání domácích i zahraničních emisí dluhopisů pro lokální i mezinárodní klienty.
  • Jsme největším obchodníkem na trzích dluhového i akciového kapitálu v České republice, s EUR/CZK a předním poskytovatelem služeb Treasury pro podnikové klienty i klienty z veřejného sektoru.
  • Máme pozici největšího správce aktiv pro externí institucionální klienty. Jsme největším poskytovatelem depozitářských a custody služeb pro firemní a institucionální klienty.
  • V segmentu veřejného a neziskového sektoru v oblasti služeb jsme hlavním partnerem pro většinu statutárních měst a krajů, ale také pro velkou část městských sídel a obcí.

Také vy můžete být v týmu odborníků, kteří se pohybují v korporátním bankovnictví, určují trendy a jsou součástí událostí hýbajících českou ekonomikou.

Aktuálně volné pozice

Korporátní bankéřky a bankéři jsou výhradně zkušení profesionálové. Velmi dobře komunikují, zajímají se o světové dění, mají přehled o hospodářství a podnicích. Jsou zdatní v ekonomických disciplínách, analýze, právu. Ovládají angličtinu, v níž je zpracována většina dokumentů. Naši lidé jsou aktivní, vstřícní a otevření vůči klientům. Jsou schopni vlastního úsudku a logického myšlení.

Jako byste četli o sobě? Napište nám!