Co děláme?

Hledání není o tom, najít cestu, ale zjistit, kam všude můžeme jít. Zjisti, kam můžeš jít s Českou spořitelnou. Vyber si stáž nebo brigádu a nastartuj svoji kariéru ve velké bance. Vyzkoušej si práci v různých odděleních a najdi to, co tě opravdu baví.

Jedinečná šance být spojkou mezi akademickým a korporátně nekorporátním prostředím České spořitelny. Staň se v rámci jedinečně koncipované stáže naším kolegou, získej neocenitelné zkušenosti, kontakty a nové obzory.

Chci vědět víc

Máme pro tebe krátkodobé i dlouhodobé brigády. Pracovní příležitosti pro studenty otevíráme celoročně napříč všemi odděleními - od risk managementu, přes marketing až po obchod.

Můžeš se také ucházet o brigádu v IT Resource Poolu. Pokud ti škola dovolí věnovat se práci alespoň 25 hodin týdně, pak neváhej a buď u zrodu našich nejnovějších bankovních projektů. Obsazujeme širokou škálu pozic od testerů, analytiků a vývojářů po asistenty projektových týmů a projektové specialisty. U nás získáš mnoho možností pro svůj rozvoj, můžeš si například vyzkoušet řízení týmu. V IT Resource Poolu prostě nastartuješ svou kariéru už při studiu!

Mám zájem

Začni si budovat dobré jméno v největší české bance už během studia. Stáže a praxe jsou bezplatné, ale zkušenosti, znalosti a kontakty jsou k nezaplacení. Aktuální nabídku stáží nalezneš v databázi volných pozic. Pokud máš konkrétní představu, co bys chtěl/a dělat, napiš nám. Ozveme se.

Mám zájem

Mladí, schopní a vzdělaní lidé jsou pro budoucnost banky klíčoví. Pravidelně proto spouštíme program České spořitelny pro čerstvé absolventy vysokých škol. U leadera českého bankovního trhu si vyzkoušíš různorodou práci a zjistíš, co tě fakt baví. Účast v Trainee programu je prací na plný úvazek a dostaneš za ni řádně zaplaceno.

Chci vědět víc

Máš zájem spolupracovat s odborníky z České spořitelny na své diplomové nebo bakalářské práci? Vyplň, prosím, formulář, ve kterém nám přiblížíš svou představu.

Mám zájem

Přihlas se do rozvojového programu, který bude hlavně o tobě! Program Můj potenciál je koncipován formou interaktivních kurzů, které vedou zkušení lektoři a manažeři České spořitelny.

Chci vědět víc

6 důvodů, proč pracovat u nás

Veronika Vavřinová


Specialistka úvěrových rizik

Jedna banka a spousta možností, kde by mě bavilo pracovat

Spolupracuju přímo s centrálou ve Vídni, díky tomu můžu uplatnit znalosti jazyků. Jo, a mám i čas dálkově studovat druhou vysokou. Postupně, jak se rozkoukávám, tak vidím další a další věci, které by mě bavily dělat. Takže až budu chtít, můžu jednoduše změnit oddělení, aniž bych odešla ze Spořitelny.

Přidej se i ty k čerstvým absolventům a získej stáž, placenou brigádu nebo práci na plný úvazek. Poznáš zajímavá prostředí a budeš se učit od samotných špiček v oboru. Najdi si u nás svoje místo a zdokonaluj se v tom, co tě opravdu baví.

Do Spořky jsem nastoupila jako trainee v rámci Absolventského programu, který trval jeden rok. To byla skvělá zkušenost. Měla jsem šanci seznámit se s prima lidmi – dalšími trainees, kteří se stali mými přáteli. Každý z nás pracoval v jiném oddělení banky, ale pravidelně jsme scházeli a pracovali na společném projektu. Měla jsem tak možnost nahlédnout do různých oblastí a oborů a objevovat, co bych přesně chtěla dělat. Před nástupem do Spořky jsem chtěla studovat egyptologii, nakonec jsem ale vybrala mezinárodní obchod a mediální studia, protože mám ráda jazyky (zatím jsem studovala angličtinu, němčinu, francouzštinu a ruštinu). Toto zaměření částečně uplatňuji i při své současné práci. Po skončení Absolventského programu jsem nastoupila na pozici, kterou soukromě nazývám „Retail Risk Communication Hub“. Moje práce vyžaduje, abych pravidelně komunikovala s centrálou ve Vídni.

Na čem aktuálně pracujeme?

 • Ambasadoři ČS

  Na partnerských univerzitách si každý rok vybíráme studenty, ambasadory. Ambasadoři k nám nastupují na roční stáž v oblasti, které je v bance zajímá nejvíc. Tady pak navrhují různé nápady a návrhy na zlepšení, vždy se zaměřením na své vrstevníky. Zní to zajímavě? Přihlas se na studenti@csas.cz.

 • Spolupráce s univerzitami

  Spolupracujeme s Vysokou školou ekonomickou v Praze, Univerzitou Hradec Králové, s Univerzitou Karlovou v Praze, Českou zemědělskou univerzitou, s Univerzitou Palackého v Olomouci, s Univerzitou J. A. Purkyně v Ústí nad Labem a s Vysokou školou Báňskou v Ostravě. Studenti a pedagogové univerzit se zapojují do řešení našich byznysových a inovačních projektů. Naši odborníci zase na školách pravidelně vedou workshopy a přednášky nejen na finanční témata. S marketingovými kampaněmi nám pomáhají studenti Vyšší odborné školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Spolupracujte s námi také! Ozvěte se na studenti@csas.cz.

 • Podnikatelské akcelerátory

  Fandíme mladým podnikatelům a podporujeme podnikatelské akcelerátory. Startupům nabízíme zdarma poradenství a speciální finanční služby. V současné době podporujeme xPORT na VŠE, Point One na ČZU a ICUK na UJEP. Chceš se zapojit? Napiš na studenti@csas.cz.

 • Praktické projekty

  Studenti pro nás už třeba vymysleli celý ambasadorský program nebo marketingovou strategii, jak navnadit mladé k investování. Ä takových příležitostí je spousta. Pokud máš nápad v hlavě, dej nám vědět na studenti@csas.cz.

Aktuálně volné pozice

Hledáme inovativní studenty a absolventy, kteří se nebojí přijít s nápadem a jsou otevřeni výzvám. Zájemci o Absolventský program musí být čerstvými absolventy magisterského stupně (maximálně dva roky po promoci) a mít velmi dobrou angličtinu. Ostatní pozice definují další kritéria a požadavky, seznámit se s nimi můžeš v přehledu volných míst.