Jak k nám?

Jsme moc rádi, že jste se rozhodli rozvíjet svůj talent právě u nás! Existuje několik možností, jak a kde začít. Podívejte se na seznam nejčastěji kladených otázek, které vám pomohou se zorientovat. Náš náborový tým vás navíc bude doprovázet v průběhu celého výběrového řízení, takže své další dotazy můžete směrovat přímo na něj. Hodně štěstí!

Často kladené dotazy

Náborový tým

 • Kateřina Pitříková

  Kateřina Pitříková

  Head of Talent Recruitment
  Pracuji ve Spořce jako šéfka náboru. Moje práce spočívá v tom, že se společně s týmem snažíme nabrat do Spořky nové lidi tak, aby byli všichni spokojeni a vše si “sedlo” tak, jak má. Hledáme experty, manažery, projekťáky i kolegy do pobočkové sítě. Měsíčně s týmem nabereme kolem 150 nových kolegů. Mám štěstí na skvělé lidi okolo sebe, kteří mi byli od začátku nápomocni a já se tedy nikdy nedostala do stavu, že jsem nevěděla, kde co je nebo kdo, co dělá. Věřím, že až se jednou uvidíme ve Spořce, budete mít ze svých začátků stejně dobrý zážitek jako já.
 • Lukáš Augustín

  Lukáš Augustín

  HR marketing & campus hiring
  Již po ukončení studií na vysoké škole jsem věděl, že chci do HR a tvrdohlavě jsem si za tím šel. Česká spořitelna mi dala příležitost a otevřela dveře na pozici “podpory náborového týmu”, z níž jsem se posunul na pozici team leadera. Práce mě baví, naplňuje a těším se na to, co mi přinese budoucnost ve světě lidských zdrojů.
 • Lenka Bradová

  Lenka Bradová

  Pobočky - Jižní Morava
  Práce v České spořitelně pro mě od začátku byla výzva, protože jsem vždy měla chuť naučit se něco nového. Jsem zodpovědná za předvýběr kandidátů a prvotní kontakt s nimi v rámci pobočkové sítě v regionu Jižní Morava. Těším se na vás a držím vám palce, abyste u nás našli práci, která vás bude bavit a naplňovat.
 • Josef Jankovský

  Josef Jankovský

  Sponzoring
  Už když jsem nastupoval do České spořitelny, věděl jsem, že díky možnostem, které “Spořka” nabízí, si najdu to, v čem se budu chtít dál rozvíjet. Starám se o spolupráci se studenty, organizuji účast Spořitelny na studentských veletrzích, vymýšlím eventy, které jsou občas dost “crazy” a podílím se i na ostatních kreativních výstupech HR oddělení. Věřím, že i vy si u nás najdete to, co vám bude sedět, co vás bude bavit a kde se potkáte s lidmi, kteří vám něco předají, obohatí vás a posunou dál.
 • Lukáš Souhrada

  Lukáš Souhrada

  IT
  V České spořitelně pracuji jako recruiter pro oblast ICT. Spektrum rolí, které obsazuji sahá od administrace systémů, přes vývoj až po analýzu a architekturu bankovních systémů. Pokud vás lákají nejmodernější technologie v oblasti DWH nebo webového a aplikačního vývoje, pak je Česká spořitelna tím správným místem pro vás.
 • Soňa Hausmanová

  Soňa Hausmanová

  Pobočky - Praha
  Když jsem se před lety rozhodovala vykročit novým směrem, zvolila jsem Českou spořitelnu. A byl to vážně dobrý krok. Podařilo se mi najít práci, která mě naplňuje a obohacuje.Dnes mohu být u toho, když se i vy rozhodnete jít stejnou cestou v Regionu Praha. Já a mí skvělí kolegové vám rádi ukážeme, že najít práci snů můžete i vy. Těšíme se!
 • Ingrid Karczmarczyková

  Ingrid Karczmarczyková

  Pobočky - Severní Morava
  Vždy bylo mým snem pracovat v České spořitelně. V současné chvíli pracuji na pozici recruiter pro pobočkovou síť Severní Moravy. Hledám nové talenty na pozice jako jsou osobní bankéř, pokladník a pojišťovací specialista. Českou spořitelnu mohu vřele doporučit, je to firma, která mi umožnila kariérně růst a dělat práci, která mě baví a to především tím, že mám kolem sebe perfektní tým lidí a každý den se setkávám se zajímavými kandidáty. Třeba se společně i my brzy potkáme a budu moci naplnit i váš sen.
 • Adéla Janoušková

  Adéla Janoušková

  Pobočky - Jihozápadní Čechy
  Pracuji v České spořitelně více než třetinu svého života. Asi proto je pro mě rodinou, jejíž součástí se cítím být. Probudila ve mě potenciál, pomohla mi ho rozvinout a pak mi v každé etapě mého života, dala novou příležitost uplatnit jej co nejlépe. Teď já pomáhám České spořitelně najít nové kolegy a kolegyně, kteří se stanou partnery pro naše klienty ve světě zdravých financí a rodinou pro stávající zaměstnance.
 • Kateřina Lubinová

  Kateřina Lubinová

  Pobočky - Severozápadní Čechy
  Práce v České spořitelně je pro mě synonymem práce ve skvělém týmu, který je plný inspirujících a pozitivně naladěných kolegů a kolegyň. Hledám nové, talentované tváře pro region Severozápadní Čechy. Neváhejte zaslat svůj životopis, protože se nejen ve svém pracovním životě řídím heslem České spořitelny “Když ve vás někdo věří, dokážete víc.”
 • Miroslava Kralovičová

  Miroslava Kralovičová

  Pobočky - Severozápadní Čechy
  Česká spořitelna je mojí domovskou lodí již 20 let, díky ní se mohu rozvíjet jak v profesním tak osobním životě. Práce ve Spořitelně mne velmi baví a denně se tu setkávám se zajímavými lidmi. Zaměřuji se na nábor nových kolegů a kolegyň pro region Severozápadní Čechy. Věřím, že i vy můžete ve Spořitelně najít uplatnění. Těším se na vás, pojďte to zkusit.
 • Lenka Vendlerová

  Lenka Vendlerová

  Pobočky - Východní Čechy
  Díky České spořitelně jsem našla práci, která mě baví a naplňuje. Chci pomoci i vám najít takovou práci. Hledám kolegy pro region Východních Čech. Těším se na setkání s vámi a přeji vám, abyste našli vysněnou práci třeba právě v České spořitelně.
 • Monika Pazderová

  Monika Pazderová

  Pobočky - Severní Morava
  Během práce v České spořitelně jsem se setkala se třemi pro mě zásadními věcmi a těmi jsou: férovost, podpora a to, že si Česká spořitelna váží svých zaměstnanců. Proto i já si vážím toho, že mohu být součástí České spořitelny a že vám z pozice recruitera mohu pomoci najít práci, která vás bude naplňovat, budete do ní chodit rádi a kde budete moci sdílet své hodnoty. Věřím, že pro vás bude Česká spořitelna jedinečným zaměstnavatelem, tak jako pro mě. Přidejte se k nám a přesvědčte se o tom také.
 • Radka Hlachová

  Radka Hlachová

  Pobočky - Jihozápadní Čechy
  Česká spořitelna mi jako první dala šanci a tím mi otevřela dveře do mého profesního života a já si velice váží toho, že je to právě ona. Ve svém osobním životě jsem ráda v kolektivu milých a upřímných lidí, kteří jsou v případě potřeby ochotni podat pomocnou ruku. Stejně takovou atmosféru od samého začátku zažívám i ve Spořce. Tento pocit je pro mě velmi motivující a z celého srdce ho přeji zažít i vám.
 • Monika Dlesková

  Monika Dlesková

  Centrála - back office
  V České spořitelně jsem začínala jako osobní bankéřka. Musím potvrdit, že s mottem: “Když ve vás někdo věří, dokážete víc” se zcela ztotožňuji, protože jsem dostala tu příležitost a v současnosti pracuji jako recruiter. Obsazuji pozice v klientském servisu pro oblast Pardubic, Dobřenic, Kutné Hory a Nového Jičína. Denně se setkávám se zajímavými lidmi a věřím, že mezi ně budete patřit i vy, tak mi o sobě dejte vědět.
 • Alena Hroncová

  Alena Hroncová

  HR
  Mou specializací v České spořitelně je oblast finančních trhů, korporátního bankovnictví, nábor nových kolegů do Regionálních korporátních center v rámci celé ČR a HQ role (marketing, interní komunikace, audit, HR, ombudsman apod.). Kolegové, které ve Spořitelně potkávám, jsou profesionálové a zároveň úžasní lidé. Když hledáte inspirativní a inovační prostředí, nové zkušenosti a úspěšný byznys, hledáte správně u nás. Těším se na váš životopis.
 • Anna Müllerová

  Anna Müllerová

  HR
  V České spořitelně mám na starost nábor pracovníků nejen pro centrálu, ale také pro dceřiné společnosti České spořitelny. Denně se setkávám s úžasnými lidmi, kteří posouvají vpřed nejenom mě, ale i celou společnost. Budu moc ráda, když se potkám i s vámi.
 • Hana Kochánková

  Hana Kochánková

  HR
  V České spořitelně jsem našla práci, do které se těším každý den. Práce Recruitera je pro mě velkou výzvou, která mi dala příležitost ukázat, co ve mně skutečně je. Ať už hledám nové parťáky do týmů retailového bankovnictví nebo nové kolegy, kteří podpoří celé oddělení risk managementu. Jsem rád, že ve Spořce vidím smysl práce, kterou dělám. Těším se na vás a držím palce, abyste i vy našli ten smysl a třeba právě u nás!
 • Ivana Kunayová

  Ivana Kunayová

  IT
  Česká spořitelna mi dala příležitost ukázat, co ve mně skutečně je. Po boku zkušených kolegů spolupracujeme na náboru odborníků pro různé pozice ve sféře informačních technologií. Každý den z práce odcházím s novými vědomostmi a zajímavostmi, které se dozvím při pracovních schůzkách. Těším se na rozhovor i s vámi.
 • Lucie Košťáková

  Lucie Košťáková

  Region Praha
  Díky České spořitelně jsem si splnila svůj velký sen. Dostala jsem příležitost pracovat u jedné z největších společností u nás a nastartovat svou pracovní kariéru v energickém a přátelském kolektivu. Nyní se snažím pomáhat plnit velké sny i Vám a věřím, že i Vám se zde podaří otevřít brány k velkým možnostem, které “Spořka“ nabízí, proto neváhejte a přijďte si pro klíč. Těšíme se na Vás.
 • Sára Pomazalová

  Sára Pomazalová

  HR
  Díky práci v České spořitelně jsem potkala spoustu zajímavých lidí, se kterými mám tu čest pracovat. Při studiu na vysoké škole je práce na HR velkou školou a radostí. Není den, kdy bych se nenaučila něco nového. V rámci změn, kterými banka prochází, mám na starosti tvorbu inzercí a výběr vhodných kandidátů na pozice Tribe leadů a Area leadů. Věřím, že v České spořitelně si může každý plnit své sny aneb "když ve vás někdo věří, dokážete víc" - a tak to v České je.
 • Lenka Juráňová

  Lenka Juráňová

  HR
  Díky práci v České spořitelně jsem se naučila nést zodpovědnost za své jednání s lidmi. Práce je pro mě velkou výzvou a setkala jsem se s mnoha příjemnými a inspirujícími kolegy. Věřím, že stejně jako mě by Vás práce u nás obohatila jak o skvělé zkušenosti tak o navázání celoživotních vztahů s kolegy. Těšíme se moc na Vás!
 • Kateřina Knapová

  Kateřina Knapová

  Team leader
  Ráda pracuji na věcech, které dávají smysl a posouvají mě dál v mé kariéře. Těší mě nacházet nové talenty a pomáhat jim získávat životní a pracovní zkušenosti. Jsem hrdá na to, že právě tyto činnosti mohu dělat v České spořitelně, největší bance v České republice. Pokud hledáte změnu, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na setkání s Vámi!
 • Pavla Kosková

  Pavla Kosková

  Pobočky - Východní Čechy
  Českou spořitelnu jsem si vybrala jako zaměstnavatele, který mi dává možnost vzdělávání, kariérního růstu a osobního rozvoje. Je zde mnoho příležitostí pro každého, kdo má zájem být součástí skvělého, oporou opředeného týmu. S velikým zájmem zajišťuji předvýběr kandidátů pro pobočkovou síť v regionu Východní Čechy a věřím, že i vy můžete najít práci právě v naší společnosti, která vás bude bavit a naplňovat.
 • Lucie Pišková

  Lucie Pišková

  HR
  Když se řekne práce snů, vybaví se mi slova jako výzva a dobrodružství, nové zkušenosti, znalosti i lidé a hlavně náš úžasný tým. To všechno mi Česká spořitelna dává. Mám na starosti nábor kolegů, kteří jsou hlasem České spořitelny nebo zajišťují zákaznický servis a podporu obchodu po celé Moravě. Hledám lidi, kteří jsou plní energie a rádi se usmívají na svět kolem sebe. S dobrou náladou totiž dokážeme vše.
 • Leona Rodriguezová

  Leona Rodriguezová

  HR
  V České spořitelně nyní pracuji jako Regionální podpora náboru pro Severozápadní Čechy. Práce mi přináší mnoho nových zkušeností a zážitků, mám zde široké možnosti rozvoje a to mě baví. Díky přátelské atmosféře na pobočkách se cítím být součástí velkého týmu, který společně táhne za jeden provaz. Pokud máte zájem pracovat s moderními technologiemi, chcete se stát profesionálem v oboru bankovnictví a mít možnost kariérně růst, pak neváhejte zaslat Váš životopis. Těším se na setkání s Vámi.
 • Klára Schilhartová

  Klára Schilhartová

  HR
  S Českou spořitelnou jsem poprvé přišla do kontaktu, když jsem si vybírala společnost pro psaní bakalářské práce. Byla jsem přímo nadšená profesionálním přístupem a zároveň přátelskostí zaměstnanců spořitelny. Jsem vděčná, že jsem se mohla stát jednou z nich, což jen dokazuje, jak velké možnosti Česká spořitelna nabízí každému z nás. Ráda pomůžu i Vám stát se naší součástí, těším se na Váš životopis!
 • Ivana Štorcová

  Ivana Štorcová

  Pobočky - Severozápadní Čechy
  V České spořitelně jsem první zkušenosti získávala na pozici osobní bankéř. Nyní pracuji na personálním oddělení jako náborářka juniorních pozic pro Severozápadní Čechy. Sama jsem se přesvědčila, že je Česká spořitelna zaměstnavatelem nabízející mnoho možností kariérního postupu, kde nemusíte zůstat roky na stejné pozici. Přijďte s o tom přesvědčit i Vy…