Naše akce

Impact First - Pomáháme udržitelnému podnikání

29.08.2017
Zpět na články

Pomáháme neziskovkám a sociálním podnikům stát na pevných základech. Jedním z důkazů pro toto tvrzení je Impact First. Tento projekt je pro všechny, kdo chtějí rozjet nebo rozšířit své podnikání se sociálním přesahem.

Pokud víte o neziskovce nebo sociálním podniku, který uvažuje o začátku podnikání nebo hledá možnosti jak podnikání rozšířit, přihlaste ho do 10. září 2017 do tohoto akceleračního programu. Pořád lze využít zvýhodněnou cenu pro brzké přihlášení, která ale platí jen do konce srpna! Proto je třeba si pospíšit.

Program je určen všem, kteří chtějí své sociální podnikání posunout směrem k nezávislosti na grantech a dotacích.

V Impact First jsou připraveni odborníci, s nimiž si podnikatelé mohou otestovat svůj sociální projekt.

“Impact First vás mentálně posune zcela jinam. Začali jsme úplně jinak finančně plánovat. Z nezisku jsme totiž zvyklí rozpočtovat nejprve úvazky, pak až k nim přidávat aktivity. V byznysu je to naopak - máte produkt a k němu počítáte, zda jej a za jakou cenu dokážete prodat,” hodnotí přínos Petr Steklý z firmy Socialtrade, která vyhrála první běh programu.

Impact First organizují Impact Hub Praha a Nadace České spořitelny ve spolupráci se sociálním bankovnictvím České spořitelny.