Naše akce

Další "BIG STEP" můžete udělat i vy

13.10.2017
Zpět na články

Chceš vstřebávat nové informace? Toužíš se vzdělávat a dozvědět se víc o  nejnovějších  postupech? Chceš objevovat různé firemní kultury? Právě pro tebe je určen BIG STEP. Projekt, na němž se Česká spořitelna podílí v rámci sdružení Aliance pro mladé. Tentokrát se zaměřujeme na IT bezpečnost.   

Přihlas se a strávíš 2 dny ve 4 firmách, které ti prozradí, jak chrání svá data a data svých zákazníků. Čekají na tebe interaktivní workshopy a diskuze, exkurze a různé firemní kultury. Získáš nejen novou zkušenost, ale určitě i zajímavé kontakty. Přesuny mezi firmami během akce a stravu řešit nemusíš, o vše bude postaráno.

 

A CO TĚ VE FIRMÁCH ČEKÁ?

Česká spořitelna objasní, o čem je sociální inženýrství z pohledu bezpečáků v bance. A poznáte, s čím se Digitální punkáči potýkají při vývoji mobilní aplikace Friends24.

Pwc ukáže útok z pohledu útočníka a prozradí ti, jak se útoky vyšetřují a neutralizují. Dozvíš se také, jak se bezpečnostní výzvy koordinují globálně.

V T-Mobile si zkusíš vyřešit bezpečnostní incident úniku citlivých informací. Zjistíš, co vše je potřeba podchytit, na co se zaměřit a jak ho komunikovat veřejnosti.

IBM se zaměří na ochranu osobních údajů z pohledu IT, jaká pravidla je nutné dodržovat v případě dat uložených na cloudu. Poznáš také nástroje na detekci a predikci bezpečnostních přestupků.

Přihlaš se zde.

https://www.aliancepromlade.cz/