Co děláme?

Hledání není o tom, najít cestu, ale zjistit, kam všude můžeme jít. Zjisti, kam můžeš jít s Českou spořitelnou. Vyber si stáž nebo brigádu a nastartuj svoji kariéru ve velké bance. Vyzkoušej si práci v různých odděleních a najdi to, co tě opravdu baví.

Máme pro tebe krátkodobé i dlouhodobé brigády. Pracovní příležitosti pro studenty otevíráme celoročně napříč všemi odděleními - od risk managementu, přes marketing až po obchod.

Můžeš se také ucházet o brigádu v IT Resource Poolu. Pokud ti škola dovolí věnovat se práci alespoň 25 hodin týdně, pak neváhej a buď u zrodu našich nejnovějších bankovních projektů. Obsazujeme širokou škálu pozic od testerů, analytiků a vývojářů po asistenty projektových týmů a projektové specialisty. U nás získáš mnoho možností pro svůj rozvoj, můžeš si například vyzkoušet řízení týmu. V IT Resource Poolu prostě nastartuješ svou kariéru už při studiu!

Mám zájem

Začni si budovat dobré jméno v největší české bance už během studia. Stáže a praxe jsou bezplatné, ale zkušenosti, znalosti a kontakty jsou k nezaplacení. Aktuální nabídku stáží nalezneš v databázi volných pozic. Pokud máš konkrétní představu, co bys chtěl/a dělat, napiš nám. Ozveme se.

Mám zájem

Mladí, schopní a vzdělaní lidé jsou pro budoucnost banky klíčoví. Pravidelně proto spouštíme program České spořitelny pro čerstvé absolventy vysokých škol. U leadera českého bankovního trhu si vyzkoušíš různorodou práci a zjistíš, co tě fakt baví. Účast v Absolventském programu je prací na plný úvazek a dostaneš za ni řádně zaplaceno.

Chci vědět víc

Máš zájem spolupracovat s odborníky z České spořitelny na své diplomové nebo bakalářské práci? Vyplň, prosím, formulář, ve kterém nám přiblížíš svou představu.

Mám zájem

Přihlas se do rozvojového programu, který bude hlavně o tobě! Zapoj se do interaktivních kurzů, které budou rozvíjet tvůj potenciál. Pracuj s profesionály z České spořitelny a zjisti, jaká práce by tě bavila. Program je určený pro studenty posledních ročníků středních škol.

Chci vědět víc

6 důvodů, proč pracovat u nás

Veronika Vavřinová


Specialistka úvěrových rizik

Jedna banka a spousta možností, kde by mě bavilo pracovat

Spolupracuju přímo s centrálou ve Vídni, díky tomu můžu uplatnit znalosti jazyků. Jo, a mám i čas dálkově studovat druhou vysokou. Postupně, jak se rozkoukávám, tak vidím další a další věci, které by mě bavily dělat. Takže až budu chtít, můžu jednoduše změnit oddělení, aniž bych odešla ze Spořitelny.

Přidej se i ty k čerstvým absolventům a získej stáž, placenou brigádu nebo práci na plný úvazek. Poznáš zajímavá prostředí a budeš se učit od samotných špiček v oboru. Najdi si u nás svoje místo a zdokonaluj se v tom, co tě opravdu baví.

Do Spořky jsem nastoupila jako trainee v rámci Absolventského programu, který trval jeden rok. To byla skvělá zkušenost. Měla jsem šanci seznámit se s prima lidmi – dalšími trainees, kteří se stali mými přáteli. Každý z nás pracoval v jiném oddělení banky, ale pravidelně jsme scházeli a pracovali na společném projektu. Měla jsem tak možnost nahlédnout do různých oblastí a oborů a objevovat, co bych přesně chtěla dělat. Před nástupem do Spořky jsem chtěla studovat egyptologii, nakonec jsem ale vybrala mezinárodní obchod a mediální studia, protože mám ráda jazyky (zatím jsem studovala angličtinu, němčinu, francouzštinu a ruštinu). Toto zaměření částečně uplatňuji i při své současné práci. Po skončení Absolventského programu jsem nastoupila na pozici, kterou soukromě nazývám „Retail Risk Communication Hub“. Moje práce vyžaduje, abych pravidelně komunikovala s centrálou ve Vídni.

Na čem aktuálně pracujeme?

  • Podporujeme studenty i mladé podnikatele

    Spolupracujeme s vysokými školami a studentskými spolky. Jsme partnerem nově otevřeného akcelerátoru xPORT VŠE, který pomáhá začínajícím studentským firmám na cestě za úspěchem. Jsme generálními partnery Vysoké školy ekonomické, Univerzity Hradec Králové a Univerzity Palackého v Olomouci. Pomáháme studentům se zpracováním bakalářských nebo diplomových prací – pokud zpracováváš zajímavé téma, stačí vyplnit dotazník.

  • Workshopy a setkání

    Pořádáme inspirativní workshopy a přednášky, organizujeme setkání studentů s našimi odborníky (Den s Českou spořitelnou). Témata setkání jsou různá, oblíbené jsou například workshopy s titulem „Probuď v sobě leadra“ nebo „Na zkoušku kampaňovým manažerem“. Stojíme také za projektem Elixír do škol, který do výuky zapojuje vysokoškolské studenty. Více o tom, jak dále spolupracujeme se studenty, se dozvíte tady.

  • Podporujeme Social Impact Award

    Mezinárodní soutěž pro mladé lidi, kteří mají nápad, jak udržitelně, inovativně řešit společenské a ekologické problémy kolem sebe.

Setkej se s námi

Hned několikrát do roka nás můžeš potkat na pracovních veletrzích nebo se zúčastnit inspirativních workshopů a přednášek. Vždy budeš mít příležitost poznat zajímavé lidi z našeho týmu.

Aktuálně volné pozice

Hledáme inovativní studenty a absolventy, kteří se nebojí přijít s nápadem a jsou otevřeni výzvám. Zájemci o Absolventský program musí být čerstvými absolventy magisterského stupně (maximálně dva roky po promoci) a mít velmi dobrou angličtinu. Ostatní pozice definují další kritéria a požadavky, seznámit se s nimi můžeš v přehledu volných míst.