Jak k nám?

Jsme moc rádi, že jste se rozhodli rozvíjet svůj talent právě u nás! Existuje několik možností, jak a kde začít. Podívejte se na seznam nejčastěji kladených otázek, které vám pomohou se zorientovat. Náš náborový tým vás navíc bude doprovázet v průběhu celého výběrového řízení, takže své další dotazy můžete směrovat přímo na něj. Hodně štěstí!

Často kladené dotazy

 • 6. Co je to videodotazník?

  Videodotazník je aplikace, která vám umožní se nám blíže představit, aniž byste museli opouštět domov. Jednoduše obdržíte e-mail, který vás pomocí linku navede na seznam tří až sedmi otázek. Vy si na vašem počítači připravíte kameru a mikrofon a připravíte se na otázky odpovídat. Otázky se zobrazují postupně a vy máte vymezený čas, kdy na ně můžete odpovědět. Vaše odpovědi se nahrají a pošlou zpátky k nám. Nahrání celého videdotazníku málokdy zabere víc než 10 minut.

 • 7. Co je to assessment centrum?

  Assessment centrum je skupinová metoda výběru toho nejvhodnějšího kandidáta. Obvykle se ho účastní pět až deset lidí, kteří se ucházejí o stejnou pozici. Assessment centrum probíhá často celý den či půlden, kandidáti postupně dostávají různé úkoly, které řeší samostatně nebo v týmu. Během těchto aktivit je pozoruje personalista a další zástupci týmu, do něhož obsazovaná pozice patří.

 • 8. Jak probíhá výběrové řízení? Kolik má kol?

  Průběh výběrového řízení závisí na typu pozice. Například u obchodní pozice má výběrové řízení většinou dvě kola - pohovor a následné assessment centrum. Specializovaná pozice se obvykle obsazuje ve dvou až třech kolech, která se skládají z pohovoru, assessment centra, odborných testů a případně pohovoru s potenciálním nadřízeným a týmem.

 • 9. Kolik času si mám vyhradit na pohovor?

  Pohovor většinou trvá 45 až 60 minut, assessment centrum 4 až 8 hodin.

 • 10. Mám za sebou výběrové řízení, jak a kdy se dozvím, co bude dál?

  Všichni uchazeči výběrového řízení od nás dostávají zpětnou vazbu (obvykle do týdne) – buď telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu.

Náborový tým

 • Michaela Čudová

  Centrála a klientský servis
  V České spořitelně pracuji jako recruiter od roku 2010. V současné době hledám nové talenty i zkušené odborníky z oblasti financí, interního auditu, marketingu a komunikace. Obsazuji také pozice v klientském servisu, a to především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Moje práce mi poskytuje neustálý rozvoj a příležitost setkávat se se zajímavými lidmi napříč různými oblastmi. Z každého setkání si odnáším nové poznatky. Těším se právě na vás!
 • Blanka Potáčková

  IT
  V České spořitelně pracuji jako recruiter pro oblast informačních technologií. Jsem zodpovědná za nábor veškerých IT pozic. Naše IT oddělení pracuje s nejmodernějším systémem a technologiemi, neustále přichází na trh s revolučními inovacemi, které udávají trendy českému bankovnictví. Jsem ráda, že můžu být u toho.
 • Martin Grau

  HR
  Jako manažer náborového týmu České spořitelny mám za úkol propojovat vynikající pracovní příležitosti s talentem a ambicemi lidí, kteří by se rádi stali součástí týmu moderní banky s vůdčím postavením na českém trhu. Sám jsem se před vstupem do oblasti HR věnoval jak prodeji, tak projektově-metodické a manažerské práci. Tyto zkušenosti jsou pro mne velmi cenné i právě v roli personalisty. Sympatické mi je používání zdravého rozumu a inspirují mě lidé, kteří v sobě mají skutečné nadšení pro věci, jimž se věnují.
 • Eva Skřebská

  Centrála/Distribuce
  Pracovat v České spořitelně je pro mě velkým dobrodružstvím. Má role je totiž lovkyně perel - hledám zkušené profesionály i talentované nováčky na centrálu, konkrétně pro oblast distribuce. Tato část banky je velmi specifická svou energií i úzkým propojením na obchod. Hledám kouče, online specialisty,  inovátory v digitálním světě, specialisty pobočkové sítě i byznys analytiky. Svou práci miluji, inspiruje mě náš inovativní tým i kandidáti, se kterými se potkávám na pohovorech.
 • Jana Lauková

  Korporátní bankovnictví
  V České spořitelně se specializuji na oblast finančních trhů a korporátního bankovnictví. Zároveň mám na starosti nábor nových kolegů do Regionálního korporátního centra v rámci ČR. Ráda pracuji ve společnosti energických a pozitivně naladěných lidí, takže mám velké štěstí, že působím právě v náborovém týmu České spořitelny. Věřím, že každý člověk si muže najít práci, která ho bude naplňovat. Kde je vůle, tam je i cesta...
 • Irena Weisgerberová

  Pobočky – Východní Čechy
  V České spořitelně jsem zodpovědná za výběr a nábor našich nových kolegů pro oblast pobočkové sítě v rámci celého regionu Východní Čechy. Hledám nové kolegy na obchodní pozice, kteří mají energického ducha, tah na branku, cit pro obchod a optimistický pohled na svět.
 • Denisa Kleinerová

  Pobočky – Severozápadní Čechy
  Pomáhám manažerům při výběru nových kolegů do týmů. Starám se o pobočkovou síť v Severozápadním regionu, takže jsem neustále v pohybu. Denní setkávání s lidmi mě obohacuje. O to víc, když se setkám s člověkem, který jasně ví, proč chce pracovat v České spořitelně, umí se prezentovat a zároveň je sám sebou. Těším se na vás!
 • Petra Mezerová

  Pobočky – Jihozápadní Čechy
  Díky České spořitelně jsem našla svou práci snů a ráda bych vám pomohla získat to stejné. Jsem u toho, když pátráme po nových kolezích a nových talentech v rámci regionu Jihozápadní Čechy.  Velmi se těším na setkání s vámi.
 • Karel Schneider

  Pobočky – Jižní Morava
  V České spořitelně jsem zodpovědný za nábor a výběr nových kolegů pro oblast pobočkové sítě v regionu Jižní Morava. Hledám nové talenty, kteří se nebojí v rámci poradenské činnosti obchodovat s klienty, mají pozitivní  přístup k řešení problémů a v práci pro Českou spořitelnu najdou své naplnění.
 • Zuzana Peterská

  Dceřiné společnosti
  V České spořitelně mám na starosti získávání kandidátů na pozice v našich dceřiných společnostech, jako je například Stavební spořitelna, sAutoleasing, Penzijní společnost, apod.  Hledám nové kolegy a kolegyně, kteří jsou aktivní a mají pozitivní přístup k životu. Moje práce přináší neustálý kontakt s lidmi, je akční, pestrá a často i nepředvídatelná. A právě proto mě stále obohacuje a těší.
 • Zuzi Lešková

  HR marketing
  Mou hlavní pracovní agendu ve Spořce tvoří employer branding a HR marketing. Jinými slovy se snažím zajistit, aby to, že Česká spořitelna je skvělý zaměstnavatel, věděli lidé nejen uvnitř, ale i ti za hranicí naší společnosti - přečtěte si o nás na našem webu a dozvíte se víc.
 • Kamila Plecendová

  Pobočky – Severní Morava
  Jsem velmi nadšená a vděčná, že mohu pracovat pro Českou spořitelnu v týmu skvělých a inspirujících kolegů. Mým úkolem je pomáhat manažerům z celého regionu Severní Moravy při výběru těch nejlepších a nejvhodnějších kolegů a kolegyň do pobočkové sítě. Těším se na vás a držím vám palce, abyste našli tu pravou práci třeba právě u nás!
 • Veronika Schneiderová

  IT
  V České spořitelně mám na starosti nábor kandidátů pro oblast informačních technologií. Má práce mě baví, protože mám díky ní možnost zprostředkovávat příležitosti jak zkušeným IT odborníkům, tak čerstvým absolventům, kteří v této oblasti teprve začínají. 
 • Iva Khallouf

  Pobočky – Praha
  Má práce v České spořitelně je pro mne příjemnou výzvou a velikou změnou po dvouleté rodičovské dovolené. S plným nasazením pomáhám s náborem poradců a bankéřů pro pobočkovou síť v Praze. Inspiruje mne ochota a pozitivní přístup mých kolegů a těším se, až se osobně setkám i s vámi!
 • Petra Dolejšová

  Risk management
  Hledám nové talenty, jak začínající absolventy, tak profesionály s praxí, kteří by obohatili skvěle sehrané týmy odborníků v  různých částech Risk managementu. Přidejte se k nám a pomozte nám nadále budovat nejdůvěryhodnější banku v ČR. Těším se na vás!
 • Lucie Pišková

  Klientský servis
  Když se řekne práce snů, vybaví se mi slova jako výzva a dobrodružství, nové zkušenosti, znalosti i lidé a hlavně náš úžasný tým. To všechno mi Česká spořitelna dává. Mám na starosti nábor kolegů, kteří jsou hlasem České spořitelny nebo zajišťují zákaznický servis a podporu obchodu po celé Moravě. Hledám lidi, kteří jsou plní energie a rádi se usmívají na svět kolem sebe. S dobrou náladou totiž dokážeme vše.
 • Adéla Kukelková

  IT
  V České Spořitelně pracuji na náboru IT specialistů pro oblast Business Intelligence. Rozjíždíme velký projekt a já jsem u toho. Buďte taky!
 • Lucie Rubenová

  Pobočky – Praha
  V České spořitelně jsem zodpovědná za nábor poradců a bankéřů pro pobočkovou síť v Praze. Našla jsem tady práci, která mě opravdu baví a ve které se můžu realizovat. Přesně to bych ráda zprostředkovala i novým kolegům. Těším se na spolupráci právě s vámi.