Jak k nám?

Jsme moc rádi, že jste se rozhodli rozvíjet svůj talent právě u nás! Existuje několik možností, jak a kde začít. Podívejte se na seznam nejčastěji kladených otázek, které vám pomohou se zorientovat. Náš náborový tým vás navíc bude doprovázet v průběhu celého výběrového řízení, takže své další dotazy můžete směrovat přímo na něj. Hodně štěstí!

Často kladené dotazy

 • 6. Co je to videodotazník?

  Videodotazník je aplikace, která vám umožní se nám blíže představit, aniž byste museli opouštět domov. Jednoduše obdržíte e-mail, který vás pomocí linku navede na seznam tří až sedmi otázek. Vy si na vašem počítači připravíte kameru a mikrofon a připravíte se na otázky odpovídat. Otázky se zobrazují postupně a vy máte vymezený čas, kdy na ně můžete odpovědět. Vaše odpovědi se nahrají a pošlou zpátky k nám. Nahrání celého videdotazníku málokdy zabere víc než 10 minut.

 • 7. Co je to assessment centrum?

  Assessment centrum je skupinová metoda výběru toho nejvhodnějšího kandidáta. Obvykle se ho účastní pět až deset lidí, kteří se ucházejí o stejnou pozici. Assessment centrum probíhá často celý den či půlden, kandidáti postupně dostávají různé úkoly, které řeší samostatně nebo v týmu. Během těchto aktivit je pozoruje personalista a další zástupci týmu, do něhož obsazovaná pozice patří.

 • 8. Jak probíhá výběrové řízení? Kolik má kol?

  Průběh výběrového řízení závisí na typu pozice. Například u obchodní pozice má výběrové řízení většinou dvě kola - pohovor a následné assessment centrum. Specializovaná pozice se obvykle obsazuje ve dvou až třech kolech, která se skládají z pohovoru, assessment centra, odborných testů a případně pohovoru s potenciálním nadřízeným a týmem.

 • 9. Kolik času si mám vyhradit na pohovor?

  Pohovor většinou trvá 45 až 60 minut, assessment centrum 4 až 8 hodin.

 • 10. Mám za sebou výběrové řízení, jak a kdy se dozvím, co bude dál?

  Všichni uchazeči výběrového řízení od nás dostávají zpětnou vazbu (obvykle do týdne) – buď telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu.

Náborový tým

 • Michaela Čudová

  Centrála a klientský servis
  V České spořitelně pracuji jako recruiter od roku 2010. V současné době hledám nové talenty i zkušené odborníky z oblasti financí, interního auditu, marketingu a komunikace. Obsazuji také pozice v klientském servisu, a to především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Moje práce mi poskytuje neustálý rozvoj a příležitost setkávat se se zajímavými lidmi napříč různými oblastmi. Z každého setkání si odnáším nové poznatky. Těším se právě na vás!
 • Blanka Potáčková

  IT
  V České spořitelně pracuji jako recruiter pro oblast informačních technologií. Jsem zodpovědná za nábor veškerých IT pozic. Naše IT oddělení pracuje s nejmodernějším systémem a technologiemi, neustále přichází na trh s revolučními inovacemi, které udávají trendy českému bankovnictví. Jsem ráda, že můžu být u toho.
 • Eva Skřebská

  Centrála/Distribuce
  Pracovat v České spořitelně je pro mě velkým dobrodružstvím. Má role je totiž lovkyně perel - hledám zkušené profesionály i talentované nováčky na centrálu, konkrétně pro oblast distribuce. Tato část banky je velmi specifická svou energií i úzkým propojením na obchod. Hledám kouče, online specialisty,  inovátory v digitálním světě, specialisty pobočkové sítě i byznys analytiky. Svou práci miluji, inspiruje mě náš inovativní tým i kandidáti, se kterými se potkávám na pohovorech.
 • Jana Lauková

  Korporátní bankovnictví
  V České spořitelně se specializuji na oblast finančních trhů a korporátního bankovnictví. Zároveň mám na starosti nábor nových kolegů do Regionálního korporátního centra v rámci ČR. Ráda pracuji ve společnosti energických a pozitivně naladěných lidí, takže mám velké štěstí, že působím právě v náborovém týmu České spořitelny. Věřím, že každý člověk si muže najít práci, která ho bude naplňovat. Kde je vůle, tam je i cesta...
 • Denisa Kleinerová

  Pobočky – Severozápadní Čechy
  Pomáhám manažerům při výběru nových kolegů do týmů. Starám se o pobočkovou síť v Severozápadním regionu, takže jsem neustále v pohybu. Denní setkávání s lidmi mě obohacuje. O to víc, když se setkám s člověkem, který jasně ví, proč chce pracovat v České spořitelně, umí se prezentovat a zároveň je sám sebou. Těším se na vás!
 • Petra Mezerová

  Pobočky – Jihozápadní Čechy
  Díky České spořitelně jsem našla svou práci snů a ráda bych vám pomohla získat to stejné. Jsem u toho, když pátráme po nových kolezích a nových talentech v rámci regionu Jihozápadní Čechy.  Velmi se těším na setkání s vámi.
 • Karel Schneider

  Pobočky – Jižní Morava
  V České spořitelně jsem zodpovědný za nábor a výběr nových kolegů pro oblast pobočkové sítě v regionu Jižní Morava. Hledám nové talenty, kteří se nebojí v rámci poradenské činnosti obchodovat s klienty, mají pozitivní  přístup k řešení problémů a v práci pro Českou spořitelnu najdou své naplnění.
 • Zuzana Peterská

  Dceřiné společnosti
  V České spořitelně mám na starosti získávání kandidátů na pozice v našich dceřiných společnostech, jako je například Stavební spořitelna, sAutoleasing, Penzijní společnost, apod.  Hledám nové kolegy a kolegyně, kteří jsou aktivní a mají pozitivní přístup k životu. Moje práce přináší neustálý kontakt s lidmi, je akční, pestrá a často i nepředvídatelná. A právě proto mě stále obohacuje a těší.
 • Zuzi Lešková

  HR marketing
  Mou hlavní pracovní agendu ve Spořce tvoří employer branding a HR marketing. Jinými slovy se snažím zajistit, aby to, že Česká spořitelna je skvělý zaměstnavatel, věděli lidé nejen uvnitř, ale i ti za hranicí naší společnosti - přečtěte si o nás na našem webu a dozvíte se víc.
 • Veronika Schneiderová

  IT
  V České spořitelně mám na starosti nábor kandidátů pro oblast informačních technologií. Má práce mě baví, protože mám díky ní možnost zprostředkovávat příležitosti jak zkušeným IT odborníkům, tak čerstvým absolventům, kteří v této oblasti teprve začínají. 
 • Iva Khallouf

  Pobočky – Praha
  Má práce v České spořitelně je pro mne příjemnou výzvou a velikou změnou po dvouleté rodičovské dovolené. S plným nasazením pomáhám s náborem poradců a bankéřů pro pobočkovou síť v Praze. Inspiruje mne ochota a pozitivní přístup mých kolegů a těším se, až se osobně setkám i s vámi!
 • Petra Dolejšová

  Risk management
  Hledám nové talenty, jak začínající absolventy, tak profesionály s praxí, kteří by obohatili skvěle sehrané týmy odborníků v  různých částech Risk managementu. Přidejte se k nám a pomozte nám nadále budovat nejdůvěryhodnější banku v ČR. Těším se na vás!
 • Lucie Pišková

  Klientský servis
  Když se řekne práce snů, vybaví se mi slova jako výzva a dobrodružství, nové zkušenosti, znalosti i lidé a hlavně náš úžasný tým. To všechno mi Česká spořitelna dává. Mám na starosti nábor kolegů, kteří jsou hlasem České spořitelny nebo zajišťují zákaznický servis a podporu obchodu po celé Moravě. Hledám lidi, kteří jsou plní energie a rádi se usmívají na svět kolem sebe. S dobrou náladou totiž dokážeme vše.
 • Adéla Kukelková

  IT
  V České Spořitelně pracuji na náboru IT specialistů pro oblast Business Intelligence. Rozjíždíme velký projekt a já jsem u toho. Buďte taky!
 • Ivana Kunayová

  IT
  Česká spořitelna mi dala příležitost ukázat, co ve mně skutečně je. Po boku zkušených kolegyň spolupracujeme na náboru odborníků pro různé pozice ve sféře informačních technologií. Každý den z práce odcházím s novými vědomostmi a zajímavostmi, které se dozvím při pracovních schůzkách. Těším se na rozhovor i s vámi.
 • Lucie Součková

  Lucie Součková

  Spolupráce se studenty
  Studujete a stále nevíte, co budete po škole dělat? Skvěl! Česká spořitelna nabízí spoustu možností, jak už teď objevit, co vás baví. Napište mi a můžeme se domluvit na stáži, vedení závěrečné práce, nasměruji vás na zajímavé programy nebo pracovní pozice. Navazuji taky širší spolupráce s vysokými a středními školami a budu moc ráda, když se ozvete. Těším se na to.
 • Renáta Hanulíková

  Renáta Hanulíková

  Pobočky - Praha
  Věřím, že díky mým předešlým zkušenostem Osobního bankéře se mi daří najít nové, sebevědomé a spokojené kolegy, kteří nacházejí svá uplatnění v rámci pobočkové sítě v Praze. Jste aktivní, máte pozitivní přístup k životu a zakládáte si na férovosti a slušnosti? Velmi se těším na setkání s vámi.
 • Luboš Říha

  Luboš Říha

  Pobočky - Východní Čechy
  V České spořitelně jsem proto, abych hledal nové talentované tváře v regionu Východních Čech. Každý den cestuji po pobočkách a doufám, že potkám i vás. Pomůžu vám najít práci, která má smysl.